יום חציית הגשר הבינלאומי, 11 בנובמבר 2012

אורית דרורי 12.11.2012 21:39
יום חציית הגשר הבינלאומי, 11 בנובמבר 2012


חזונה של הדי שלייפר, מורתם של מרבית מטפלי האימגו בארץ ,קיבל אתמול (11 בנובמבר 2012) ביטוי חי ומלהיב בהתכנסות רבת משתתפים של זוגות אשר "חצו את הגשר" ויצרו מפגש עמוק ומקרב עם בני זוגם. בחזונה ראתה הדי יחד עם בן זוגה יומי, מליוני זוגות בעולם, ארגונים וקהילות, ראשי מדינות ומנהיגים אשר מוכנים לחצות את הגשרים המחברים ביניהם ולקיים שיח אמיתי ועמוק שבו תהיה אנרגיה של בטחון קרבה ואחווה. הערב התקיים בתאריך אותו ראתה הדי בעיניי דמיונה כ"יום חציית הגשר הבינלאומי" - 11 בנובמבר 2012.חזונה של הדי שלייפר, מורתם של מרבית מטפלי האימגו בארץ קיבל אתמול (11 בנובמבר 2012) ביטוי חי ומלהיב בהתכנסות רבת משתתפים של זוגות אשר "חצו את הגשר" ויצרו מפגש עמוק ומקרב עם בני זוגם.
בחזונה ראתה הדי יחד עם בן זוגה יומי, מליוני זוגות בעולם, ארגונים וקהילות, ראשי מדינות ומנהיגים אשר מוכנים לחצות את הגשרים המחברים ביניהם ולקיים שיח אמיתי ועמוק שבו תהיה אנרגיה של בטחון קרבה ואחווה.
הערב התקיים בתאריך אותו ראתה הדי בעיניי דמיונה כ"יום חציית הגשר הבינלאומי" - 11 בנבמבר 2012.

הערב המרגש כלל דברי פתיחה של אורלי ורמן וליאורה גרינהואס המכהנות כיושבות ראש עמותת אימגו בישראל, ולאחריהן נחמה לנדמן ואורית דרורי אשר הרחיבו ותיארו כיצד הפך החזון למציאות כאן בארץ.

הוקרנה הברכה המצולמת של הדי שלייפר ולאחריה הרצאתה של הדי בפורום טד בשנת 2000. בפורום זה העלתה הדי גם את חזונה ואין דרך טובה יותר להבין אותו מצפיה בסרטון ההרצאה.

לאחר ההרצאה התפזרו הזוגות בחדר ותרגלו דיאלוג לחציית הגשר שהותאם לערב זה ברוח החזון והאתגר הזוגי .
לסיום, שרו כל המשתתפים במעגל גדול ומחובק ביחד עם קולה המזמר ברקע של אילנית,את שירה של רחל שפירא "חלק בעולם" שיר שנראה כאילו נכתב ברוח האימגו והוא מרגש כל כך במילותיו הנוגעות לכל אחד ואחת מאתנו בני אנוש.

מצורף סרט מצולם שתיעד באופן חלקי את הערב

 הסרטון מכנס TED

הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה